Katalog wyszukanych fraz
aaaaShiart-artystycznieaaaa

Temat: Dobry fryzier w Tarnowie
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW   Ojj tak jesli chodzi o czesanie fryzur to u nas w miescie naprawde jest z tym kiepsko :rolleyes: Jak nie zepna zbyt lekko i po dojsciu do domu z fryzury nie zostaje nic to znowu robia upiecia jak dla starych bab :rolleyes: O ile chodze podcinac wlosy do AC tak na czesanie zawsze pedze do salonu Lidii Bałut do p. Justyny. Tam mam pewnosc ze wyjde z fryzura, z ktora mozna sie pokazac ludziom ;)
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=110883Temat: KROSNO- zapraszam:)
...:) orientuje się może któraś z Was, gdzie znajdę dobrego fryzjera, który za w miarę przystępną cenę zafarbuje mi włoski? chodzi mi konkretnie o farbowanie blond wlosów, by uzyskać platynę...:p: Jak dla mnie to tylko i wyłącznie alicja na hali sportowej!! nigdy mnie nie zawiodła!! blond jest super u niej a nie tak jak kiedyś pofarbowałam się gdzie indziej i z blondu wyszedł mi sianowaty kolor!! tak samo alicje polecam na czesanie fryzur ślubnych czy tez wieczorowych - moja fryzura ślubna trzymała się bardzo długo i wszyscy byli nią zachwyceni !!
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242066


Temat: PRZYGOTOWANIA DO XVI FINAŁU
...nie mógł- obiecał, że będzie go reprezentować Pan Michał Wiśniewski. Przypomnę jeszcze, co mamy : kartki walentynkowe wykonane przez uczniów, buciki walentynkowe do sprzedaży. Program artystyczny wykonany przez przedszkole i szkołe, grupę uczniów ze świetlicy środowiskowej, program przygotowany młodzież i przez księdza wikariusza. Mamy też ciasta domowe i kiełbaski z grilla- sponsoruje Firma Michalak. Będzie malowanie twarzy i czesanie fryzur.Dzięki hojności sponsorów Pani Bogumiły Gołąb , Pani Beaty Michalak i Pana Roberta Buczkowskiego , to co potrzebowałam dokupiłam. Od Pani Asi Jankowskiej dostaliśmy naczynia jednorazowe.Do licytowania doszedł, jak wspomniałam stolik RTV, ale jest spakowany w karton, więc niestety teraz nie zrobię zdjęcia . Pani Burmistrz dała dzisiaj piękną haftowaną serwetkę. Alicja Gronostaj przyniosła ozdobne świece i...
Źródło: forum.sercedziecka.org.pl/viewtopic.php?t=1147Shiart-artystycznie